Main » LA LIGA
1 2 3 »
Barcelona bën autokritikë pas humbjes me Milanin
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pamje nga ndeshja Milan-Barcelona 2-0
Category: LA LIGA | Views: 470 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (1)

Carlo Ancelotti prane Real Madrid?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Carlo Ancelotti dhe Jose Mourinho
Category: LA LIGA | Views: 438 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Ikin Mourinho dhe Ronaldo, vijnë 4 të tjerë
 • Foto nga AlbaniaBet

  Jose Mourinho
Category: LA LIGA | Views: 344 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Benitez pasuesi i Mourinho te Real Madridi ?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Rafael Benitez
Category: LA LIGA | Views: 379 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Botohet libri ”Cristiano Ronaldo, nje yll i lindur”
 • Foto nga AlbaniaBet

  Cristiano Ronaldo
Category: LA LIGA | Views: 393 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Reali per Cavanin: Benzema dhe 25 milion Euro
 • Foto nga AlbaniaBet

  Edinson Cavanin
Category: LA LIGA | Views: 294 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Messi gola sa 15-te skuadra se bashku
 • Foto nga AlbaniaBet

  Leo Messi
Category: LA LIGA | Views: 407 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Ramos vendos "Rekord", 2 kartona ne 30 sekonda (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Sergio Ramos
Category: LA LIGA | Views: 312 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Reali bën detyrën ndaj Vallecanos (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lojtaret e Real Madridit duke festuar
Category: LA LIGA | Views: 291 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Falcao te Chelsea dhe Torres te Atletico Madrid
 • Foto nga AlbaniaBet

  Falcao dhe Torres
Category: LA LIGA | Views: 349 | Added by: albaniabet | Date: 17/02/2013 | Comments (0)

Messi i jashtëzakonshëm, kalon 300 golat (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lionel Mesi
Category: LA LIGA | Views: 353 | Added by: albaniabet | Date: 17/02/2013 | Comments (0)

Murinjo, sot në ndeshjen e 100-të në Ligën Spanjolle
 • Foto nga AlbaniaBet

  José Mourinho
Category: LA LIGA | Views: 296 | Added by: albaniabet | Date: 17/02/2013 | Comments (0)

Alonso, tehiqet nga fusha
 • Foto nga AlbaniaBet

  Alonso
Category: LA LIGA | Views: 341 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Xavi: Milan, një ekip me "luftëtarë"
 • Foto nga AlbaniaBet

  Xavi Hernandez
Category: LA LIGA | Views: 285 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Fabregas: "E admiroj shume Ozil”
 • Foto nga AlbaniaBet

  Cesc Fabregas
Category: LA LIGA | Views: 296 | Added by: albaniabet | Date: 14/02/2013 | Comments (0)

Zubizarreta duam Neymar, nje qendermbrojtes dhe nje protier
 • Foto nga AlbaniaBet

  Andoni Zubizarreta
Category: LA LIGA | Views: 276 | Added by: albaniabet | Date: 14/02/2013 | Comments (0)

Ja 3 blerjet e merkatos se ardhshme te Barcelones (FOTO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Neymar – Santos
Category: LA LIGA | Views: 420 | Added by: albaniabet | Date: 13/02/2013 | Comments (0)

Emri i Messi-t tani edhe ne fjalorin spanjisht
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lionel Messi
Category: LA LIGA | Views: 324 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Sara Carbonero debat me Ronaldon ne distance
 • Foto nga AlbaniaBet

  Sara Carbonero
Category: LA LIGA | Views: 277 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Ramos: Duam që Bernabeu të ndizet
 • Foto nga AlbaniaBet

  Sergio Ramos
Category: LA LIGA | Views: 328 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

1-20 21-40 41-52