Main » 2013 » Shkurt » 18 » Ramos vendos "Rekord", 2 kartona ne 30 sekonda (VIDEO)
10:02:02
Ramos vendos "Rekord", 2 kartona ne 30 sekonda (VIDEO)
Ramos vendos "Rekord", 2 kartona ne 30 sekonda (VIDEO)
  • Foto nga AlbaniaBet

    Sergio Ramos


Reklama Vodafon
Real Madrid – 18 Shkurt 2013   Ndeshja e djeshme në La Ligames Real Madrid dhe Rayo Vallecanos ka qënë shumë e "veçantë" për mbrojtësin e "Los Blancos" Sergio Ramos. Spanjolli ishte autori i golit të dytë për madrilenët në minutën e 12-të por menjëherë pas tij do të vinte edhe më e keqja; dy faulla brenda 30 sekondave e detyruan arbitrin e ndeshjesta nxirrte jashtë fushe me karton të kuq. Përveçse nuk do të luajë në ndeshjen e rradhës në La Liga Sergio Ramos duhet të durojë edhe Jose Mourinhon, me të cilin raportet kohët e fundit janë krisur disi. Megjithatë, mediat në Madrid vijojnë të protestojnë rreth vendimit të arbitrit të ndeshjes për kartonin e kuq ndaj Ramos dhe për një penallti të mohuar nga Coentraos. /(e.s) albaniabet/


Category: LA LIGA | Views: 284 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]