Main » 2013 » Shkurt » 18
Ish Milanisti Massaro: Barca? E kemi mundur edhe me Cruyff-in
 • Foto nga AlbaniaBet

  Daniele Massaro
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 414 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Leonardo perseri te Interi ?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Leonardo
Views: 365 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Milan – Barcelona. Ja lista e grumbullimit te Barcelones
 • Foto nga AlbaniaBet

  Xavi Hernandez
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 356 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Muller: Bayern i uritur per Champions-in
 • Foto nga AlbaniaBet

  Thomas Muller
Category: BUNDESLIGA | Views: 375 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Berlusconi: Ja skema Anti-Barcelone
 • Foto nga AlbaniaBet

  Silvio Berlusconi
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 330 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Reali per Cavanin: Benzema dhe 25 milion Euro
 • Foto nga AlbaniaBet

  Edinson Cavanin
Category: LA LIGA | Views: 338 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Interi ne kerkim te trajnerit ideal. Ja emrat e diskutuar (FOTO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Luis Figo
Category: SERIA A | Views: 386 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Mourinho te PSG?
 • Foto nga AlbaniaBet

  José Mourinho
Category: LIGUE 1 | Views: 314 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Messi gola sa 15-te skuadra se bashku
 • Foto nga AlbaniaBet

  Leo Messi
Category: LA LIGA | Views: 431 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Besa e Pejës fiton ndaj Shakhtar Donetskun në miqësor
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ekipi i Besës së Pejës
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 381 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Holyfield-Tyson, pajtim dhe përqafim 16 vjet pas kafshimit të veshit (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Mike Tyson kafshoi veshin e Evander Holyfield
Category: BOKS | Views: 327 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Ramos vendos "Rekord", 2 kartona ne 30 sekonda (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Sergio Ramos
Category: LA LIGA | Views: 347 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Reali bën detyrën ndaj Vallecanos (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lojtaret e Real Madridit duke festuar
Category: LA LIGA | Views: 327 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Fiorentina shpartallon Interin (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lojtaret e Fiorentines duke festuar
Views: 368 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Gabon perseri Napoli, 4 pike larg Juventusit
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pamje nga ndeshja
Category: SERIA A | Views: 363 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)