Main » 2013 » Shkurt » 18 » Leonardo perseri te Interi ?
16:03:49
Leonardo perseri te Interi ?
Leonardo perseri te Interi ?
  • Foto nga AlbaniaBet

    Leonardo


Reklama Vodafon
Inter – 18 Shkurt 2013   Media franceze dje ka lëshuar bombën se në fund të këtij sezoni, PSG-ja nuk do i rinovojë kontratën jo vetëm trajnerit Carlo Ancelotti, por edhe Drejtorit Sportiv të ekipit, Leonardos. Ky i fundit, i cili tradhtoi Interin për të mbuluar një rol drejtues në klubin e sheikëve nga Katari mund ta gjejë veten pa punë në muajt e ardhshëm dhe e gjithë kjo për shkak të një mbërritje të mundshme të Jose Mourinhosnë Paris (portugezi dhe braziliani nuk kanë patur marrëdhënie të mira me njëri-tjetrin). Sipas të gjitha gjasave braziliani, i cili stërvitet për disa muaj zikaltrit, mund të kthehet përkrah Massimo Morattit në një rol si vëzhgues dhe ekzekutiv i merkatos. /(e.s) albaniabet/


Views: 288 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]