Main » 2013 » Shkurt » 18 » Holyfield-Tyson, pajtim dhe përqafim 16 vjet pas kafshimit të veshit (VIDEO)
10:12:17
Holyfield-Tyson, pajtim dhe përqafim 16 vjet pas kafshimit të veshit (VIDEO)
Holyfield-Tyson, pajtim dhe përqafim 16 vjet pas kafshimit të veshit (VIDEO)
  • Foto nga AlbaniaBet

    Mike Tyson kafshoi veshin e Evander Holyfield


Reklama Vodafon
Boks – 18 Shkurt 2013   Takim surprizë mes dy kampionëve absolutë të boksit botëror, protagonistë në ndeshjen e paharrueshme të vitit 1997, në të cilin Mike Tyson kafshoi veshin e Evander Holyfield. Arsyeja e këtij takimi ka qënë prezantimi i një salce barbeque të prodhuar nga Holyfield. Përqafime dhe buzëqeshje për të gjithë dhe paqe që me sa duket është arritur. /(e.s) albaniabet/


Category: BOKS | Views: 281 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]