Main » BUNDESLIGA
Muller: Bayern i uritur per Champions-in
 • Foto nga AlbaniaBet

  Thomas Muller
Category: BUNDESLIGA | Views: 324 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Bayern München shkon ne +18
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lojtaret Bayern München duke festuar
Category: BUNDESLIGA | Views: 297 | Added by: albaniabet | Date: 16/02/2013 | Comments (0)

Shaqiri normalisht në stërvitje
 • Foto nga AlbaniaBet

  Xherdan Shaqiri
Category: BUNDESLIGA | Views: 242 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Shkelqimi dhe renia e Granit Xhaka
 • Foto nga AlbaniaBet

  Granit Xhaka
Category: BUNDESLIGA | Views: 294 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Mario Gomez te City-t?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Mario Gomez
Category: BUNDESLIGA | Views: 313 | Added by: albaniabet | Date: 08/02/2013 | Comments (0)

Neimar: E imagjinoj veten me fanellën e Bajern!
 • Foto nga AlbaniaBet

  Neimar
Category: BUNDESLIGA | Views: 240 | Added by: albaniabet | Date: 08/02/2013 | Comments (0)

Xhaka nuk levize nga Borussia Monchengladbach
 • Foto nga AlbaniaBet

  Granit Xhaka
Category: BUNDESLIGA | Views: 336 | Added by: albaniabet | Date: 30/01/2013 | Comments (0)

Guardiola: Martinez truri i Bayern-it
 • Foto nga AlbaniaBet

  Javi Martinez
Category: BUNDESLIGA | Views: 298 | Added by: albaniabet | Date: 20/01/2013 | Comments (0)

Xherdan Shaqiri, "Messi” i ri i Guardiolës
 • Foto nga AlbaniaBet

  Xherdan Shaqiri
Category: BUNDESLIGA | Views: 312 | Added by: albaniabet | Date: 18/01/2013 | Comments (0)

Zyrtare :"Pep Guardiola me Bayern nga korriku"
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pep Guardiola
Category: BUNDESLIGA | Views: 248 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)