Main » 2013 » Shkurt » 8 » Mario Gomez te City-t?
13:54:05
Mario Gomez te City-t?
Mario Gomez te City-t?
  • Foto nga AlbaniaBet

    Mario Gomez


Reklama Vodafon
Bayern Munchen – 08 Shkurt 2013   Mes shumë sulmuesve që Manchester City po ndjek për merkaton e ardhshme është edhe gjermani i Bayern Munchen, Mario Gomez. Sipas asaj që raporton "Tribal Football", Gomez mund të largohet nga "Allianz Arena" pas ardhjes së Pep Guardiolas në krye të stolit. Ish trajneri i Barcelonës mund të sjellë me vete në Bavari një ose më shumë sulmues, ndaj dhe vendi i titullarit për Mario Gomez do të jetë akoma më i vështirë. /(e.s) albaniabet/


Category: BUNDESLIGA | Views: 303 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]