Main » 2013 » Shkurt » 18 » Interi ne kerkim te trajnerit ideal. Ja emrat e diskutuar (FOTO)
11:49:14
Interi ne kerkim te trajnerit ideal. Ja emrat e diskutuar (FOTO)
Interi ne kerkim te trajnerit ideal. Ja emrat e diskutuar (FOTO)
  • Foto nga AlbaniaBet

    Luis Figo


Reklama Vodafon
Inter – 18 Shkurt 2013   Humbja e djeshme në "Artmeio Franchi" përballë Fiorentinës me rezultatin 4-1 ka lëkundur jo pak stolin e teknikut roman Andrea Stramaccioni. Edhe pse presidenti i Inter u shpreh para ndeshjes se Strama do të vazhdojë të drejtojë zikaltrit, zërat që shohin një tjetër emër në postin e tij shtohen minutë pas minute. Emrat më të përfolur janë ata të Diego Simeones, Walter Mazzarrit apo Laurent Blanc (Simeone dhe Blanc kanë qënë futbollistë të Inter). Megjithëse për trajnerin e Atlewtico Madrid përflitet për një rinovim me "Los Colchoneros", argjentinasi mbetet dëshira më e madhe e Morattit. Por, duke parë që jemi në kulmin e sezonit dhe një lëvizje e tillë mund të shpërqëndronte ekipin, po mendohet që për një periudhë part-time në stolin eInter të ulen dy anëtarë aktualë të klubit: Luis Figo ose zv/trajneri Beppe Baresi. /(e.s) albaniabet/

       

Category: SERIA A | Views: 315 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]