Main » 2013 » Shkurt » 18 » Fiorentina shpartallon Interin (VIDEO)
09:43:24
Fiorentina shpartallon Interin (VIDEO)
Fiorentina shpartallon Interin (VIDEO)
  • Foto nga AlbaniaBet

    Lojtaret e Fiorentines duke festuar


Reklama Vodafon
Inter – 18 Shkurt 2013   Fiorentina ka kthyer Interin me këmbë në tokë, duke i dhënë një leksion të mirë zikaltërve të Stramaçionit, që mundi me rezultatin 4-1 dhe për më tepër iu afrua një pikë larg në renditje. Tashmë trajneri i zikaltërve rrezikon seriozisht pankinën, pasi nuk po arrin të mbajë këtë skuadër në nivelet ku kërkohet dhe tani është kaluar në renditje edhe nga Milani. Ndeshja ka pasur dy protagonistë, Adem Ljajiç dhe Stevan Jovetiç, të cilët kanë shkatërruar plotësisht prapavijën e Interit dhe po të mos ishte për portierin Handanoviç, pasivi i golave të pësuar nga Inter mund të ishte më i thellë. Ljajiç shënoi golin e avantazhit në minutën e 13-të, ndërsa në minutën e 33-të, ishte Jovetiç që gjeti rrugën e rrjetës duke dyfishuar shifrat. /(e.s) albaniabet/


Views: 285 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]