Main » KUPAT E EUROPES
1 2 3 »
Shalke kërkon ndeshjen në tavolinë prej Drogba!
 • Foto nga AlbaniaBet

  Didier Drogba
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 383 | Added by: albaniabet | Date: 22/02/2013 | Comments (0)

Atletiko Madrid eliminohet, Lazio vazhdon endrren
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 481 | Added by: albaniabet | Date: 22/02/2013 | Comments (0)

Eleminohet Liverpool, kalon Chelsea
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 408 | Added by: albaniabet | Date: 22/02/2013 | Comments (0)

Iniesta: Hakmerremi ne "Camp Nou"
 • Foto nga AlbaniaBet

  Andres Iniesta
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 451 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (0)

Shalke gati sa nuk pushtoj Stambollin (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Caste nga ndeshja
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 382 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (0)

Milan thyen Barcelonen (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Caste nga ndeshja
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 414 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (0)

Barcelona supersticioze, akomodohet te i njëjti hotel, të njëjtat dhoma
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 415 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Milan-Barcelona, yjet që kanë veshur të dy fanellat (FOTO LAJM)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Bojan Krkic
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 417 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Xavi Hernandez: Kujdes nga Milan-i
 • Foto nga AlbaniaBet

  Xavi Hernandez
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 287 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

AC Milan vs Barcelona FC: Formacionet e mundshme
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 574 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Puyol tifoz i Milanit. Milan me frikeson
 • Foto nga AlbaniaBet

  Carles Puyol
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 290 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Bayern Munich i shkakton disfat Arsenal-it (Video)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lojtaret e Bayern Munich duke festuar
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 308 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Milan-Barcelona, bilancet e përballjeve në Champions (FOTO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 369 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Arsenal vs Bayern Munich: Formacionet dhe fakte rreth perballjeve
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 378 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Schweinsteiger: Në Londër vetëm për fitore
 • Foto nga AlbaniaBet

  Bastian Schweinsteiger dhe Manuel Neuer
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 356 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Cfare po i ndodh Arsen Venger ???
 • Foto nga AlbaniaBet

  Arsen Venger
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 416 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Ish Milanisti Massaro: Barca? E kemi mundur edhe me Cruyff-in
 • Foto nga AlbaniaBet

  Daniele Massaro
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 338 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Milan – Barcelona. Ja lista e grumbullimit te Barcelones
 • Foto nga AlbaniaBet

  Xavi Hernandez
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 304 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Berlusconi: Ja skema Anti-Barcelone
 • Foto nga AlbaniaBet

  Silvio Berlusconi
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 282 | Added by: albaniabet | Date: 18/02/2013 | Comments (0)

Shkenctarët: C. Ronaldo ‘nuk është njeri normal’
 • Foto nga AlbaniaBet

  Cristiano Ronaldo
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 325 | Added by: albaniabet | Date: 16/02/2013 | Comments (1)

1-20 21-40 41-44