Main » 2013 » Shkurt » 20 » Xavi Hernandez: Kujdes nga Milan-i
12:14:41
Xavi Hernandez: Kujdes nga Milan-i
Xavi Hernandez: Kujdes nga Milan-i
  • Foto nga AlbaniaBet

    Xavi Hernandez


Reklama Vodafon
Champions League – 20 Shkurt 2013   Mesfushori i Barcelonës Xavi Hernandez do të jetë në fushë në përballjen e sotme për 1/8-at e Champions League kundër Milanit, pavarësisht se u përfol shumë se "regjisori" Blaugrana kishte një problem në gju, çka mund ta detyronte të mos luante. Për mediat italiane, kampioni i Botës dhe Europës me Spanjën e ka përshkruar kështu sfidën me kuqezinjtë: "Duhet të bëjmë kujdes, sepse Milani ka fituar më shumë trofe se të gjithë. Por nuk duhet të harroni që ne duam të mbahemi mend në historinë e futbollit si Lakersat në basketboll", është shprehur numri 6 i Barcelonës. /(e.s) albaniabet/


Category: KUPAT E EUROPES | Views: 284 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]