Main » 2013 » Shkurt » 20
Barcelona supersticioze, akomodohet te i njëjti hotel, të njëjtat dhoma
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 427 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Milan-Barcelona, yjet që kanë veshur të dy fanellat (FOTO LAJM)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Bojan Krkic
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 431 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Carlo Ancelotti prane Real Madrid?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Carlo Ancelotti dhe Jose Mourinho
Category: LA LIGA | Views: 426 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Allegri kunder Berlusconi: E vendos une formacionin, jo Ai
 • Foto nga AlbaniaBet

  Massimiliano Allegrit
Category: SERIA A | Views: 380 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Tifozat Kuq e Zi : Norvegjia do te flas shqip
 • Foto nga AlbaniaBet

  Tifozat Kuq e Zi
Category: KOMBETARJA | Views: 663 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Ikin Mourinho dhe Ronaldo, vijnë 4 të tjerë
 • Foto nga AlbaniaBet

  Jose Mourinho
Category: LA LIGA | Views: 331 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Tapeti i San Siro-s nuk eshte ne kushte te mira
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: SERIA A | Views: 329 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Miliarderi Jordanez kërkon të blej ekipin Romës
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lojtare te Romes duke festuar
Category: SERIA A | Views: 348 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Xavi Hernandez: Kujdes nga Milan-i
 • Foto nga AlbaniaBet

  Xavi Hernandez
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 308 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

AC Milan vs Barcelona FC: Formacionet e mundshme
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 591 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Juventus ne Milano per Sanchez
 • Foto nga AlbaniaBet

  Alexis Sanchez
Category: SERIA A | Views: 393 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Puyol tifoz i Milanit. Milan me frikeson
 • Foto nga AlbaniaBet

  Carles Puyol
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 306 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Benitez pasuesi i Mourinho te Real Madridi ?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Rafael Benitez
Category: LA LIGA | Views: 366 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Porto fiton minimalisht ndaj Malages (Video)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lojtari i Porto-s duke festuar
Views: 280 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)

Bayern Munich i shkakton disfat Arsenal-it (Video)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lojtaret e Bayern Munich duke festuar
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 325 | Added by: albaniabet | Date: 20/02/2013 | Comments (0)