Main » 2013 » Shkurt » 13 » Ja 3 blerjet e merkatos se ardhshme te Barcelones (FOTO)
10:50:31
Ja 3 blerjet e merkatos se ardhshme te Barcelones (FOTO)
Ja 3 blerjet e merkatos se ardhshme te Barcelones (FOTO)
  • Foto nga AlbaniaBet

    Neymar – Santos


Reklama Vodafon
BARCELONA – 13 Shkurt 2013   Në janar ishte e vetmja skuadër që nuk bëri asnjë lëvizje në merkato duke parë formën e mirë që po kalonte në të tre kompeticionet ku merr pjesë, por në merkaton e verës Barcelona do të kryejë lëvizjet e saj. Tito Vilanova ndodhet në New York për të kuruar tumorin, por ditët e fundit është vizituar nga Drejtori Sportiv i klubit Andoni Zubizarreta me të cilin kanë folur edhe për programin e merkatos së verës. Sipas asaj që raporton katalanasja "Sport", dirigjenca blaugrana ka gati 45 milionë euro për Neymar, do të tentojë një mbrojtës qëndre ku në pole-position është David Luiz dhe një portier. /(e.s) albaniabet/

    
Category: LA LIGA | Views: 392 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]