Main » 2013 » Shkurt » 14 » Zubizarreta duam Neymar, nje qendermbrojtes dhe nje protier
13:01:53
Zubizarreta duam Neymar, nje qendermbrojtes dhe nje protier
Zubizarreta duam Neymar, nje qendermbrojtes dhe nje protier
  • Foto nga AlbaniaBet

    Andoni Zubizarreta


Reklama Vodafon
BARCELONA – 14 Shkurt 2013   Andoni Zubizarreta nuk deshiron te humbase me shume kohe. Ai ka vendosur prioritet trajnimin e Barcas dhe ndryshimet ne formacion sapo mberriti nga New York. Drejtori i klubit sportive, u takua me Jordi Roura per ta informuar mbi te rejat e fundit mbas diskutimeve te tij me Tito Vilanoven. Zubizarreta dhe Vilanova kane planifikuar ne menyre imediate te ardhmen dhe kane folur per transfertat e mundshme te shenjestruara sipas pozicioneve qe kane me shume nevoje ne fushe per sezonin tjeter. Nje prej tyre dhe ndoshta me i rendesishmi eshte portieri Victor Valdes i cili ka shpallur tashme se nuk do te rinovoje me kontraten me klubin. Neymar eshte diskutuar gjithashtu, per perforvimin e qendres se sulmit. Ata kane diskuatuar gjithashtu edhe largimet e mundshme nga klubi. Nje nga lojtaret me me pak shanse per te qendruar ne klub eshte David Villa. Gjithashtu eshte menduar te jepen hua nje numer lojtaresh te akademise se sportit te ketij klubi. /(e.s) albaniabet/


Category: LA LIGA | Views: 250 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]