Main » 2013 » Shkurt » 14
Spanja e para, Shqipëria humb 8 vende
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ekipi Kombetar
Category: KOMBETARJA | Views: 336 | Added by: albaniabet | Date: 14/02/2013 | Comments (0)

Milani thote JO City dhe Arsenal per El Shaarawy
 • Foto nga AlbaniaBet

  El Shaarawy
Category: SERIA A | Views: 250 | Added by: albaniabet | Date: 14/02/2013 | Comments (0)

Armando Sadiku ndeshkon me 2 gola ish skuadren e tij
 • Foto nga AlbaniaBet

  Armando Sadiku
Category: LEGJONARET | Views: 410 | Added by: albaniabet | Date: 14/02/2013 | Comments (0)

Fabregas: "E admiroj shume Ozil”
 • Foto nga AlbaniaBet

  Cesc Fabregas
Category: LA LIGA | Views: 293 | Added by: albaniabet | Date: 14/02/2013 | Comments (0)

Zubizarreta duam Neymar, nje qendermbrojtes dhe nje protier
 • Foto nga AlbaniaBet

  Andoni Zubizarreta
Category: LA LIGA | Views: 273 | Added by: albaniabet | Date: 14/02/2013 | Comments (0)

Tragjedi, 5 tifoz te Shakhtar-it vdesin nga rrezimi avionit
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pamje nga vendngjarja
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 279 | Added by: albaniabet | Date: 14/02/2013 | Comments (0)

Diego Simeonen trajneri i Interit?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Diego Simeonen
Category: SERIA A | Views: 294 | Added by: albaniabet | Date: 14/02/2013 | Comments (0)

Real-United, barazim emocionues 1-1
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 279 | Added by: albaniabet | Date: 14/02/2013 | Comments (0)

Dortmund i rremben barazimin Shakhtar-it
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 312 | Added by: albaniabet | Date: 14/02/2013 | Comments (0)