Main » 2013 » Shkurt » 14 » Milani thote JO City dhe Arsenal per El Shaarawy
13:11:40
Milani thote JO City dhe Arsenal per El Shaarawy
Milani thote JO City dhe Arsenal per El Shaarawy
  • Foto nga AlbaniaBet

    El Shaarawy


Reklama Vodafon
MILAN – 14 Shkurt 2013   Milan po tenton të blindojë talentin e tij Stephan ElShaarawy me një kontratë deri në vitin 2018 por sirenat angleze kanë filluar të bien që tani. Sipas asaj që raporton "TalkSport" dy "big" të Premier League-s: Manchester Citydhe Arsenal kanë përzgjedhur "Faraonin" si blerjen e merkatos së ardhshme. Por shanset që italo-egjiptiani të largohet nga kuqezinjtë janë shumë të pakta. El Shaarawyështë epiqendra e projektit të ri që po ndërton Milani. /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 231 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]