Main » 2013 » Shkurt » 17 » Falcao te Chelsea dhe Torres te Atletico Madrid
12:16:36
Falcao te Chelsea dhe Torres te Atletico Madrid
Falcao te Chelsea dhe Torres te Atletico Madrid
  • Foto nga AlbaniaBet

    Falcao dhe Torres


Reklama Vodafon
Chelsea Atletico Madrid – 17 SHKURT 2013   Radamel Falcao te Chelsea dhe Fernando Torres te Atletico Madrid. Ky është shkëmbimi që po projektojnë dy klubet respektive për merkaton e ardhshme. Sipas tabloidit britanik "Daily Mirror", "Los Colchoneros" janë të gatshëm ta presin krahë hapur ish sulmuesin e tyre, ndërsa "Blutë" londinezë janë të gatshëm të bëjnë edhe "çmendurira" financiare për të bërë të tyrin yllin kolumbian. /(e.s) albaniabet/


Category: LA LIGA | Views: 316 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]