Main » 2013 » Shkurt » 17
Falcao te Chelsea dhe Torres te Atletico Madrid
 • Foto nga AlbaniaBet

  Falcao dhe Torres
Category: LA LIGA | Views: 389 | Added by: albaniabet | Date: 17/02/2013 | Comments (0)

Messi i jashtëzakonshëm, kalon 300 golat (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lionel Mesi
Category: LA LIGA | Views: 399 | Added by: albaniabet | Date: 17/02/2013 | Comments (0)

Tifozet e Arsenalit te pakenaqur me Arsen Venger
 • Foto nga AlbaniaBet

  Arsen Venger
Category: PREMIER LIGA | Views: 365 | Added by: albaniabet | Date: 17/02/2013 | Comments (0)

Objektivi i radhes per Interin eshte Stevan Jovetiç
 • Foto nga AlbaniaBet

  Stevan Jovetiç
Category: SERIA A | Views: 368 | Added by: albaniabet | Date: 17/02/2013 | Comments (0)

Murinjo, sot në ndeshjen e 100-të në Ligën Spanjolle
 • Foto nga AlbaniaBet

  José Mourinho
Category: LA LIGA | Views: 325 | Added by: albaniabet | Date: 17/02/2013 | Comments (0)