Main » PREMIER LIGA
1 2 »
Gulit: Ne fund te sezonit Mourinho te Chelsea
 • Foto nga AlbaniaBet

  José Mourinho
Category: PREMIER LIGA | Views: 439 | Added by: albaniabet | Date: 23/02/2013 | Comments (0)

Manchester United, 55 milionë paund Cristiano Ronaldon
 • Foto nga AlbaniaBet

  Cristiano Ronaldon
Category: PREMIER LIGA | Views: 432 | Added by: albaniabet | Date: 22/02/2013 | Comments (0)

Manchester City 55 milionë sterlina per Neymar
 • Foto nga AlbaniaBet

  Neymar
Category: PREMIER LIGA | Views: 394 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Tifozet e Arsenalit te pakenaqur me Arsen Venger
 • Foto nga AlbaniaBet

  Arsen Venger
Category: PREMIER LIGA | Views: 339 | Added by: albaniabet | Date: 17/02/2013 | Comments (0)

Venger: Nëse mundim Bajernin, mund të fitojmë Champions!
 • Foto nga AlbaniaBet

  Arsen Venger
Category: PREMIER LIGA | Views: 325 | Added by: albaniabet | Date: 16/02/2013 | Comments (0)

Peter Schmeichel: Mourinho nuk do të bëhet kurrë trajneri i "Djajve të Kuq"
 • Foto nga AlbaniaBet

  Peter Schmeichel dhe Ferguson
Category: PREMIER LIGA | Views: 275 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Liverpool humbet brenda ne shtepi
 • Foto nga AlbaniaBet

  Stema e ekipit te Liverpool
Category: PREMIER LIGA | Views: 312 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Ferguson: Ronaldo është më i talentuar Zinedine Zidane
 • Foto nga AlbaniaBet

  Alex Ferguson dhe Cristiano Ronaldo
Category: PREMIER LIGA | Views: 340 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Arsene Wenger: Premere League nuk eshte pjese e trukimeve
 • Foto nga AlbaniaBet

  Arsene Wenger
Category: PREMIER LIGA | Views: 344 | Added by: albaniabet | Date: 09/02/2013 | Comments (0)

City nenshkruan cek per Neymar
 • Foto nga AlbaniaBet

  Neymar
Category: PREMIER LIGA | Views: 319 | Added by: albaniabet | Date: 08/02/2013 | Comments (0)

Mourinho drejt Chelsea-t
 • Foto nga AlbaniaBet

  Jose Mourinho
Category: PREMIER LIGA | Views: 328 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Neymar, City me prane tij
 • Foto nga AlbaniaBet

  Neymar
Category: PREMIER LIGA | Views: 333 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Lojtari pengon tifozin qe hyne në fushë (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: PREMIER LIGA | Views: 315 | Added by: albaniabet | Date: 06/02/2013 | Comments (0)

Chelsea prane Neymar
 • Foto nga AlbaniaBet

  Neymar
Category: PREMIER LIGA | Views: 287 | Added by: albaniabet | Date: 06/02/2013 | Comments (0)

City ka klauzolë blerëse për Balotellin
 • Foto nga AlbaniaBet

  Mario Baloteli
Category: PREMIER LIGA | Views: 361 | Added by: albaniabet | Date: 05/02/2013 | Comments (0)

Tifozet e Chelseat firmosin peticion per te hequr Benitez
 • Foto nga AlbaniaBet

  Rafa Benitez
Category: PREMIER LIGA | Views: 309 | Added by: albaniabet | Date: 30/01/2013 | Comments (0)

Ashley Cole nuk shkon te Reali
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ashley Cole
Category: PREMIER LIGA | Views: 318 | Added by: albaniabet | Date: 20/01/2013 | Comments (0)

Mancini: Nuk u ndjeva asnjehere i rrezikuar
 • Foto nga AlbaniaBet

  Trajneri i Manchester Cityt, Roberto Mancini
Category: PREMIER LIGA | Views: 275 | Added by: albaniabet | Date: 19/01/2013 | Comments (0)

Golat e Van Persie sa 2 ekipe
 • Foto nga AlbaniaBet

  Robin Van Persie
Category: PREMIER LIGA | Views: 310 | Added by: albaniabet | Date: 18/01/2013 | Comments (0)

Enes Azizi, portieri 18-vjeçar te Fulham
 • Foto nga AlbaniaBet

  Enes Azizi
Category: PREMIER LIGA | Views: 343 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

1-20 21-30