Main » PREMIER LIGA
« 1 2
Koleksioni i shiritave te kapitenit John Terry
 • Foto nga AlbaniaBet

  Shiritat e John Terry
Category: PREMIER LIGA | Views: 240 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Kualifikohet me veshtiresi Arsenali ne FA CUP
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ekipi i Arsenalit duke festuar
Category: PREMIER LIGA | Views: 237 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Manchester United kualifikohet ne raundin e 4 te FA CUP
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ekipi i Manchester United
Category: PREMIER LIGA | Views: 267 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Ndalet Chelsea, Southampton merr 1 pike
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ekipi i Chelsea
Category: PREMIER LIGA | Views: 255 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Manchester United interesohet përsëri për Xhakën
 • Foto nga AlbaniaBet

  Granit Xhaka
Category: PREMIER LIGA | Views: 230 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Guardiola në Premier Liga?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pep Guardiola
Category: PREMIER LIGA | Views: 254 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Lampard: Chelsea kane rene. Standardet nuk jane si me pare
 • Foto nga AlbaniaBet

  Frank Lampard
Category: PREMIER LIGA | Views: 249 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Ferguson, luan dopio shanc për Chelsea-n
 • Foto nga AlbaniaBet

  Frank Lampard dhe Ashley Cole
Category: PREMIER LIGA | Views: 370 | Added by: albaniabet | Date: 11/01/2013 | Comments (0)

"Çmendet" Chelsea, Super-oferta për Guardion
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pep Guardiola
Category: PREMIER LIGA | Views: 322 | Added by: albaniabet | Date: 11/01/2013 | Comments (0)

Ferguson: Van Persie nuk është normal
 • Foto nga AlbaniaBet

  Robin Van Persie
Category: PREMIER LIGA | Views: 325 | Added by: albaniabet | Date: 06/01/2013 | Comments (0)

1-20 21-30