Main » 2013 » Shkurt » 19 » Manchester City 55 milionë sterlina per Neymar
10:52:37
Manchester City 55 milionë sterlina per Neymar
Manchester City 55 milionë sterlina per Neymar
  • Foto nga AlbaniaBet

    Neymar


Reklama Vodafon
Manchester City – 19 Shkurt 2013   Skenar i ri përsa i përket të ardhmes së Neymar. Sipas informacioneve të fundit të tabloidit britanik "Daily Mail",Manchester City ka bërë lëvizjen e parë për të sjellë në "Etihad Stadium" talentin 21-vjeçar të Santos. Dy operatorët e merkatos Ferran Soriano dhe Txiki Begiristan kanë takuar familjen dhe përfaqësuesit e brazilianit në ambjentet e "Wembley" gjatëndeshjes miqësore të 6 shkurtit Angli-Brazil. Manchester City është ndër të paktën klube të Premier League, për të mos thënë i vetmi, që ka luksin të mund të blejë Neymar. Sipas "Daily Mail", "Citiziens" ofrojnë plot 55 milionë sterlina për yllin e Santos dhe kombëtares së Brazilit. /(e.s) albaniabet/


Category: PREMIER LIGA | Views: 369 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]