Main » 2013 » Shkurt » 19
Botohet libri ”Cristiano Ronaldo, nje yll i lindur”
 • Foto nga AlbaniaBet

  Cristiano Ronaldo
Category: LA LIGA | Views: 408 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Milan-Barcelona, bilancet e përballjeve në Champions (FOTO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 435 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Arsenal vs Bayern Munich: Formacionet dhe fakte rreth perballjeve
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 414 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Futbollisti që "vret" që në sekondat e para (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Sanharib Malki
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 414 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Schweinsteiger: Në Londër vetëm për fitore
 • Foto nga AlbaniaBet

  Bastian Schweinsteiger dhe Manuel Neuer
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 389 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Manchester City 55 milionë sterlina per Neymar
 • Foto nga AlbaniaBet

  Neymar
Category: PREMIER LIGA | Views: 412 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Trajneri i ri i Tiranes eshte Nevil Dede
 • Foto nga AlbaniaBet

  Nevil Dede
Category: SUPERLIGA | Views: 333 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Cfare po i ndodh Arsen Venger ???
 • Foto nga AlbaniaBet

  Arsen Venger
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 496 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Zaneti "mbeshtet” Simeonen te Interi
 • Foto nga AlbaniaBet

  Diego Simeone
Category: SERIA A | Views: 316 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

A do te preket rrjeta e portiere Manuel Neuer per 2013 ?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Manuel Neuer
Category: SERIA A | Views: 374 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Sherr mes lojtarve pas humbjes me Sienen
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: SERIA A | Views: 352 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)

Siena e Bogdanit fiton ndaj Lazios se Canes
 • Foto nga AlbaniaBet

  Erjon Bogdan dhe Lorik Cana gjate nje dyluftimi
Category: SERIA A | Views: 389 | Added by: albaniabet | Date: 19/02/2013 | Comments (0)