Main » 2013 » Shkurt » 19 » Futbollisti që "vret" që në sekondat e para (VIDEO)
11:06:31
Futbollisti që "vret" që në sekondat e para (VIDEO)
Futbollisti që "vret" që në sekondat e para (VIDEO)
  • Foto nga AlbaniaBet

    Sanharib Malki


Reklama Vodafon

Roda JC – 19 Shkurt 2013   Sulmuesi i skuadrës së Erdevisie hollandeze Roda JC Kerkrade, Sanharib Malki është bërë i famshëm për golat e tij shumë të shpejtë. Sulmuesi sirian ka shënuar për të tretën herë këtë edicion të kampioantit hollandez të futbollit në minutën e parë të ndeshjes. Në ndeshjen mes Rodas dhe AZAlkmaar, Malki realizoj pas disa sekondave. Këto statistika janë sirena alarmi për kundërshtarët e Roda-s nëse nuk duan që të ndëshkohen që në sekondat e para. /(e.s) albaniabet/


Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 367 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]