Main » 2013 » Shkurt » 7 » Mourinho drejt Chelsea-t
11:19:15
Mourinho drejt Chelsea-t
Mourinho drejt Chelsea-t
  • Foto nga AlbaniaBet

    Jose Mourinho


Reklama Vodafon
Chelsea – 07 Shkurt 2013   Jose Mourinho është pranë rikthimit në radhët e Chelsea, informoi ditën e mërkurë e përditshmja spanjolle "El Pais". Sipas kësaj gazete, trajneri i Real Madrid është vënë në kontakt nëpërmjet agjentit të tij me klubin londinez dhe ka pasur disa kontakte paraprake. Burime pranë agjentit të portugezit, të cituara nga "ElPais", shkruajnë se: Mourinhoështë këshilluar që të thyejë personalisht akullin me Abramoviç, i cili do të ishte i kënaqur ta merrte në konsideratë kandidaturën e tij, nëse do të jetë Jose ai që do të hedhë hapin e parë drejt riafrimit. Gjithashtu, e përditshmja "The Times" shjkruan se mes Mourinhos e Abramoviç ka pasur tashmë disa shkëmbime mesazhesh. /(e.s) albaniabet/


Category: PREMIER LIGA | Views: 303 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]