Main » 2013 » Shkurt » 07
Ne fushe per te puthur Messi-i (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Cristiano Ronaldo
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 345 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Supergol i Ronaldos (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Cristiano Ronaldo
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 338 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Ja 11 golat më të vështirë në histori (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: SPECIALE | Views: 313 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Shqiptarët i japin fitoren Maqedonisë
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ibraimi Agim
Category: LEGJONARET | Views: 384 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Mourinho drejt Chelsea-t
 • Foto nga AlbaniaBet

  Jose Mourinho
Category: PREMIER LIGA | Views: 364 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Neymar, City me prane tij
 • Foto nga AlbaniaBet

  Neymar
Category: PREMIER LIGA | Views: 368 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Portieri Isakson, më spektakolar se Mesi (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pamje nga ndeshja
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 350 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Morati: Dua Champions se ka para!
 • Foto nga AlbaniaBet

  Masimo Morati
Category: SERIA A | Views: 311 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Hodgson këshillon Lampard: Mos ik nga Evropa!
 • Foto nga AlbaniaBet

  Roi Hodgson dhe Frenk Lampard
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 362 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Eksperti i basteve: Kujdes nga IBCBET, SBOBET dhe 188BET!
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ish-shefi i sigurisë në FIFA Kris Iton
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 436 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Anglia kthen ne feste fitoren ndaj Brazilit, Spanja mund 3-1 Uruguajin
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 388 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

De Biazi: Lodhja dhe mungesat ndikuan
 • Foto nga AlbaniaBet

  Xhani De Biazi
Category: KOMBETARJA | Views: 347 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Kombetarja shqiptare mundet ne shtepi
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pamje nga ndeshje Shqiperi-Gjeorgji
Category: KOMBETARJA | Views: 391 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)

Brahimi si titullar me Zvicren
 • Foto nga AlbaniaBet

  Mërgim Brahimi
Category: LEGJONARET | Views: 393 | Added by: albaniabet | Date: 07/02/2013 | Comments (0)