Main » 2013 » Shkurt » 7 » Ne fushe per te puthur Messi-i (VIDEO)
11:46:44
Ne fushe per te puthur Messi-i (VIDEO)
Ne fushe per te puthur Messi-i (VIDEO)
  • Foto nga AlbaniaBet

    Cristiano Ronaldo


Reklama Vodafon
Argjentine – 07 Shkurt 2013   Artgjentina fitoi përballë Suedisë në miqësoren e djeshme 2-3 falë golave të Higuan dhe Agueros por një tjetër episod interesant i kësaj sfide po bën xhiron e botës. Një tifoz suedez, fans i çmendur i yllit argjentinas hyri në fushën e lojës me fnaellën e Barcelonës vetëm për të përshëndetur benjaminin e tij. Edhe Messi ia plotësoi dëshirën duke e lejuar edhe ta puthte, ndërsa më pas ndërhynë forcat e sigurisë për ta nxjerrë jashtë stadiumit. /(e.s) albaniabet/


Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 308 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]