Main » 2013 » Shkurt » 7 » De Biazi: Lodhja dhe mungesat ndikuan
10:46:01
De Biazi: Lodhja dhe mungesat ndikuan
De Biazi: Lodhja dhe mungesat ndikuan
  • Foto nga AlbaniaBet

    Xhani De Biazi


Reklama Vodafon
Kombetarja – 07 Shkurt 2013   Tekniku kuqezi Xhani De Biazi u shpreh se rezultati Shqiperi-Gjeorgji ishte i padrejte per ate qe dhane dy skuadrat ne fushen e lojes. "Shpresoja ne nje ndeshje me te mire, por mungesat dhe gjendja fizike e lojtareve ndikuan shume, - u shpreh italiani. "Shpresoja te benim nje ndeshje me te mire, por ndikuan shume mungesat dhe gjendja fizike e futbollisteve te grumbulluar. Sipas meje, kjo miqesore nuk pasqyron mundesite reale te ndeshjeve te fundit. Skuadra kishte probleme te shumta fizike, perveç faktit qe gaboi shume”, pranoi ai. "Kane kaluar tre muaj nga ndeshja e fundit dhe gjendja e futbollisteve nuk eshte e njejte. Pastaj, thirra lojtare nga Zvicra e Ukraina, qe jane mbrapa me pergatitjet. Nese shihni golin e dyte, ai ka ardhur si rezultat i nje lodhjeje fizike nga ana jone, ndersa i pari erdhi per shkak te nje gabimi qe nisi qe ne mesfushe dhe ata na kapen ne kundersulm. Gjithsesi, qe nje ndeshje nga e cila mua me pelqyen disa gjera”, ishin fjalet e De Biasit ne perfundim te takimit. /(e.s) albaniabet/


Category: KOMBETARJA | Views: 301 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]