Main » 2013 » Janar » 20 » Ashley Cole nuk shkon te Reali
11:59:18
Ashley Cole nuk shkon te Reali
Ashley Cole nuk shkon te Reali
  • Foto nga AlbaniaBet

    Ashley Cole


Reklama Vodafon
Chelsea – 20 Janar 2013   Ashley Cole nuk do të transferohet në Real Madrid. Ylli anglez i Chelseat ka vendosur që të nënshkruajë kontratën e re me skuadrën londineze. Cole e ka refuzuar një ofertë të çmueshme nga Real Madridi si dhe e ka injoruar interesimin e PSG-së për të rënë dakord që të vazhdoj me Chelsean. Skuadra kampione e Evropës thuhet se e ka gjetur gjuhën e përbashkët për kontratën e re të cilën Cole pritet ta nënshkruaj në 48 orët e ardhshme. /(e.s) albaniabet/


Category: PREMIER LIGA | Views: 292 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]