Main » 2013 » Shkurt » 8 » City nenshkruan cek per Neymar
09:52:07
City nenshkruan cek per Neymar
City nenshkruan cek per Neymar
  • Foto nga AlbaniaBet

    Neymar


Reklama Vodafon
Manchester City – 08 Shkurt 2013   Neymar eshte ende tek Barcelona? Akoma jo. Manchester City ka ofruar nje cek te brdhe per talentin e ri Brazilian te Santos-it. Fifa zahavi ka takuar per darke drejtorin teknik te klubit anglez, Begiristain. Do te isht nje goditje e madhe ne merkato pas transferimit te Balotelli-t te Milan. Nderkohe, Neymar ka zhgenjyer ne miqesoren e Brazilit te humbur mbreme ne Wembley me rezultatin 2-1 kunder Anglise. Andrea Chiavacci (nga Brazili): " Nga televizori, apo shkrimet ne gazete kemidgjuar vetem zera ne kor qe thone ‘ Neymar behet i vogel perballe te medhenjve’. Neymar i ka zhgenjyer me te vertete te gjithe. Nuk ka kerkuar kurre lojen brilante apo driblimin. Dhe natyrshem, te gjithe prisnin me shume nga ai. Disa gazetare permendin faktin se Neymar ka dhene gjithmone shume me pak nga sa pritet nga ai, ne ndshjet e medha si: finalen kunder Barcelones ne 2011, gjysemfinalen e Libertadores nete njejtin vit dhe ne finalet e ndeshjeve te fundit. /(e.s) albaniabet/


Category: PREMIER LIGA | Views: 299 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]