Main » 2013 » Shkurt » 6 » Chelsea prane Neymar
12:24:18
Chelsea prane Neymar
Chelsea prane Neymar
  • Foto nga AlbaniaBet

    Neymar


Reklama Vodafon
Chelsea – 06 Shkurt 2013   Sipas asaj që shkruan "Daily Star", ylli i ri i futbollit brazilian,Neymar, mund ti bashkohet Premier Leagues pas Kupës së Botës Brazil 2014. Skuadra angleze që e kërkon me ngulm talentin e Santos është Chelsea i Roman Abramoviç, i cili prej muajsh po kërkon me ngulm shërbimet e 20-vjeçarit nëpërmjet agjentit të tij Pini Zahavi, i cili ka lidhje të ngushta me "Blutë" e Londrës. Për të bindur Neymar të zgjedhë Chelsean po mendojnë edhe tre brazilianët e "Stamford Bridge": Oscar, David Luiz dhe Ramirez. /(e.s) albaniabet/


Category: PREMIER LIGA | Views: 256 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]