Main » 2013 » Shkurt » 12
Valencia-PSG, dueli Soldado-Ibra
 • Foto nga AlbaniaBet

  Roberto Soldados dhe Zlatan Ibrahimoviç
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 267 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Conte: Endrren do ta realizojme
 • Foto nga AlbaniaBet

  Antonio Conte dhe Gianluigi Buffon
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 272 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Mario Balotelli shan tifozet e Interit
 • Foto nga AlbaniaBet

  Mario Balotelli
Category: SERIA A | Views: 334 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Tekniku i Celtic, Lennon: Nuk kemi frikë nga Juventusi
 • Foto nga AlbaniaBet

  Tekniku i Celtic, Lennon
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 229 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Ja formacioni i Reali kunder M.United
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilstruese
Category: SERIA A | Views: 285 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Mauro Icardi shume shpejt te Interi
 • Foto nga AlbaniaBet

  Mauro Icardi
Category: SERIA A | Views: 312 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Ja kush do te zvendesoj Allegrin te Milani
 • Foto nga AlbaniaBet

  Filippo Inzaghi dhe Carlo Ancelotti
Category: SERIA A | Views: 288 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Celtic-Juventus, formacionet e mundshme
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 270 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Emri i Messi-t tani edhe ne fjalorin spanjisht
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lionel Messi
Category: LA LIGA | Views: 373 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Sara Carbonero debat me Ronaldon ne distance
 • Foto nga AlbaniaBet

  Sara Carbonero
Category: LA LIGA | Views: 298 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Ramos frike nga Van Persi
 • Foto nga AlbaniaBet

  Sergio Ramos
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 249 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Talentin i Santos Felipe Anderson te Lazio (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Felipe Anderson
Category: SERIA A | Views: 302 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Peter Schmeichel: Mourinho nuk do të bëhet kurrë trajneri i "Djajve të Kuq"
 • Foto nga AlbaniaBet

  Peter Schmeichel dhe Ferguson
Category: PREMIER LIGA | Views: 299 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Liverpool humbet brenda ne shtepi
 • Foto nga AlbaniaBet

  Stema e ekipit te Liverpool
Category: PREMIER LIGA | Views: 355 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

PSG: Ancelotti drejt largimit
 • Foto nga AlbaniaBet

  Trajneri i PSG Ancelotti
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 365 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)

Ujkani vazhdon te ngroh stolin
 • Foto nga AlbaniaBet

  Samir Ujkani
Category: LEGJONARET | Views: 318 | Added by: albaniabet | Date: 12/02/2013 | Comments (0)