Main » 2013 » Shkurt » 12 » Mario Balotelli shan tifozet e Interit
13:42:42
Mario Balotelli shan tifozet e Interit
Mario Balotelli shan tifozet e Interit
  • Foto nga AlbaniaBet

    Mario Balotelli


Reklama Vodafon
Milan – 12 Shkurt 2013   Pas koreve raciste të tifozëve të Inter në ndeshjen e së dielës ndaj Chievos (3-1) kanë sjellë edhe reagimin e sulmuesit të Milan dhe kombëtares italiane Mario Balotelli. Super Mario ka zgjedhur të reagojë në profilin e tij nëFacebook ndaj ish tifozëve të tij, të cilët nuk e kanë pritur mirë rikthimin e tij në Serie A me ngjyrat e rivalëve kuqezinj. "Më mirë të jesh një majmun me shumë para se sa një palaço i tifozerisë suaj. Një qytet, dy ngjyra dhe 7 Kupa Kampionesh", shkruanBalotelli në Facebook. Ndërkohë që kaardhur edhe një paralajmërim zyrtar para derbit të Milanos më 24 shkurt: 0-3 në tavolinë që në koret e para raciste". Kështu, derbi i Madoninës ndizet gati dy javë para /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 246 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]