Main » 2013 » Shkurt » 12 » PSG: Ancelotti drejt largimit
09:38:58
PSG: Ancelotti drejt largimit
PSG: Ancelotti drejt largimit
  • Foto nga AlbaniaBet

    Trajneri i PSG Ancelotti


Reklama Vodafon
PSG – 12 Shkurt 2013   Kontrata e tij eshte duke iu afruar afatit te skadences. Sipas tij, do te rivleresohet serish kontrata. Llogarite me Ancelotti-n do te behen ne fund te sezonit edhe pse kontrata e tij eshte duke skaduar. Ancelotti i shpjegoi ekipit se ka firmosur me PSG deri ne fund te qershorit me kusht qe te rinovohet kontrata per nje vit nese skuadra qendron ne nje nga 3 pozicionet para ne klasifikim. Trajneri deklaron se nuk e ka rinovuar konraten dhe shpjegon: " Kam deshire te qendroj por nese klubi nuk eshte i kenaqur… Nuk jam i shqetesuar, gjithesesi jam i qete: do te bejme bilancin ne fund te sezonit.” Keto gjale ngjajne me shume si ‘lamtumire’, dhe do mund te hapnin nje skenar merkatosh vertet interesant. Nese Ancelotti-t do t’i duhej ta linte Parisin, mund te vinte Mourinho, meqenese do te largohet se shpejti nga Real Madrid. /(e.s) albaniabet/


Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 302 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]