Main » 2013 » Shkurt » 12 » Mauro Icardi shume shpejt te Interi
10:35:05
Mauro Icardi shume shpejt te Interi
Mauro Icardi shume shpejt te Interi
  • Foto nga AlbaniaBet

    Mauro Icardi


Reklama Vodafon
Inter – 12 Shkurt 2013   Inter shumë pranë. Korriku nuk është nesër po ai tashmë është shumë pranë sepse klubi i Massimo Morattit ka hyrë seriozisht në tratativa për një prej talenteve më të mëdhenj të Serie A, ish lojtar i Barcelonës dhe mik i Lionel Messit dhe sampdoriani më i kuotuar i momementit, argjentinasi Mauro Icardi. Sulmuesi u tentua të merrej gjatë merkatos së janarit nga Napoli por Inter do ta ketë gjatë sezonit të ardhshëm. Operacioni ka kushtuar rreth 15-16 milionë euro plus edhe premiot, ndërsa lojtari do të ketë një kontratë deri nël vitin 2017. Ditët e Diego Militos si zikaltër tashmë janë të numëruara. /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 254 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]