Main » 2013 » Shkurt » 12 » Tekniku i Celtic, Lennon: Nuk kemi frikë nga Juventusi
10:44:25
Tekniku i Celtic, Lennon: Nuk kemi frikë nga Juventusi
Tekniku i Celtic, Lennon: Nuk kemi frikë nga Juventusi
  • Foto nga AlbaniaBet

    Tekniku i Celtic, Lennon


Reklama Vodafon
Real Madrid – 12 Shkurt 2013   Kemi treguar se dimë të bëjmë ndeshje të mëdha, si fitorja ndaj Barcelonës. Jemi kthyer të jemi skuadër prestigjioze dhe në Europë dhe kjo është diçka që na dhuron shumë kënaqësi. Juventus është një skuadër mjaft e fortë, dhe do bëjnë gabim nëse na nënvlerësojnë, sepse mendoj se do bëjmë një lojë të bukur ndaj tyre. Në dy ndeshje mund të ndodh gjithçka. Kam preferuar mos të ngre tensionin para ndeshjes sepse shumë nga ne, veçanërisht për mua, këto janë dy ndeshjet më të rëndësishme të karrierës time”. /(e.s) albaniabet/


Category: KUPAT E EUROPES | Views: 189 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]