Main » 2013 » Shkurt » 15
Shaqiri te Interi ?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Xherdan Shaqiri
Views: 316 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Fair-Play, ekipi i Milan soldarizohet me Militon
 • Foto nga AlbaniaBet

  Diego Milito
Category: SERIA A | Views: 352 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Shënon gol dhe shkon puth nënën (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Damian Diaz
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 330 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Ferguson: Messi nuk mund te shenonte golin e Ronaldos
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ferguson me Ronalon
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 293 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Alonso, tehiqet nga fusha
 • Foto nga AlbaniaBet

  Alonso
Category: LA LIGA | Views: 336 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Balotelli kuotohet per postin e Papes se ri. Bastet jane te hapura
 • Foto nga AlbaniaBet

  Mario Balotelit
Category: SERIA A | Views: 331 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Graham Poll: Murinjo e Ferguson kane ndikim mbi gjyqtarët!
 • Foto nga AlbaniaBet

  Jose Murinjo dhe Alex Ferguson
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 331 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Milito i jep lamtumiren ketij sezoni
 • Foto nga AlbaniaBet

  Diego Milito i demtuar
Category: SERIA A | Views: 349 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Xavi: Milan, një ekip me "luftëtarë"
 • Foto nga AlbaniaBet

  Xavi Hernandez
Category: LA LIGA | Views: 282 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Beckham "sheiku" i ri në Paris
 • Foto nga AlbaniaBet

  David Beckham
Category: LIGUE 1 | Views: 304 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Shqipëria, në mars miqësore me Lituaninë
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KOMBETARJA | Views: 354 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)

Humbasin Atletiko Madrid, Napoli dhe Liverpuli (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 296 | Added by: albaniabet | Date: 15/02/2013 | Comments (0)