Main » 2013 » Shkurt » 15 » Milito i jep lamtumiren ketij sezoni
10:07:01
Milito i jep lamtumiren ketij sezoni
Milito i jep lamtumiren ketij sezoni
  • Foto nga AlbaniaBet

    Diego Milito i demtuar


Reklama Vodafon
INTER – 15 Shkurt 2013   Duhej të ishte protagonist për pjesën e mbetur të sezonit, por fatin duket se Diego Militoe ka kundër. I sapo rikuperuar nga një dëmtim në gjurin e majtë sulmuesi argjentinas zbriti si titullar në fushë për Interin në takimin me Cluj por në minutë e 7 argjentinasi vendos shumë keq këmbën e majtë në fushë dhe rezultati i dëmtimit është thyerje ligamenteve te gjurit të majtë. "El Principe" u largua me barrelë i përlotur nga fusha ndërsa në vendin e tij u fut Palacio që shënoi 2 herë për zikaltërit. Koha e rikuperimit për ish lojtarin e Genoas i cili do të operohet, është 6 muaj ndërsa në Itali disa media shkruajnë se për shkak të moshës rikuperimi i tij nga ky dëmtim i rëndë do të jetë i vështirë e po sipas tyre karriera e Militos rrezikon të mbyllet para kohe. /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 339 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]