Main » 2013 » Shkurt » 15 » Fair-Play, ekipi i Milan soldarizohet me Militon
12:09:50
Fair-Play, ekipi i Milan soldarizohet me Militon
Fair-Play, ekipi i Milan soldarizohet me Militon
  • Foto nga AlbaniaBet

    Diego Milito


Reklama Vodafon
MILAN – 15 Shkurt 2013   Klubi i Milan solidarizohet me sulmuesin e Inter Diego Milito pas dëmtimit të rëndë që pësoi dje në ndeshjen e Europa League Inter-Cluj dhe që do ta mbajë jashtë fushave të lojës deri në përfundim të sezonit. Me një mesazh në faqen e tij në internet klubi kuqezi shpreh mbështetjen e klubit dhe të gjithë milanistëve për "El Principe-n". "Gjithë Milani është thellësisht i mërzitur për dëmtimin e rëndë dhe i qëndron pranë kampionit të madh Diego Milito, kundërshtar i mrekullueshëm në shumë sfida dhe i uron të rikthehet sa më shpejt në fushë", thuhet në mesazhin e Milan. Një shembull i bukur fair-play dhe solidarizimi nga ana e klubit kuqezi /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 321 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]