Main » 2013 » Shkurt » 15 » Shaqiri te Interi ?
12:20:51
Shaqiri te Interi ?
Shaqiri te Interi ?
  • Foto nga AlbaniaBet

    Xherdan Shaqiri


Reklama Vodafon
INTER – 15 Shkurt 2013   Klubi italian, Inter, do të futet në garë për transferimin e Xherdan Shaqirit, nëse Bayerni planifikon të shesë mesfushorin kosovar të përfaqësueses së Zvicrës. Kështu ka shkruar të enjten sajti zviceran "fussball.ch". Më herët, interesim për Shaqirin ka shprehur edhe Napoli. Shaqiri 21-vjeçar ka kontratë me Bayernin deri në vitin 2016. Ai disa herë është deklaruar se është i kënaqur te Bayerni dhe nuk do të largohet nga ky klub. Fjalë të mira për të kanë thënë edhe zyrtarë të gjigantit gjerman. /(e.s) albaniabet/


Views: 294 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]