Main » 2013 » Shkurt » 15 » Beckham "sheiku" i ri në Paris
09:58:26
Beckham "sheiku" i ri në Paris
Beckham "sheiku" i ri në Paris
  • Foto nga AlbaniaBet

    David Beckham


Reklama Vodafon
PSG – 15 Shkurt 2013   Ylli anglez i Paris Saint Germain David Beckham do të qëndrojë dhe do të trajtohet si sheik në kryeqytetin francez. Rrjeti televiziv gjerman "RTL" ka zbuluar se ish ylli 37-vjeçar i Manchester United, Real Madrid, Milan dhe LA Galaxy, i cili firmosi me ekipin e Paris Saint Germain, ka zgjedhur të jetojë në "Suite Imperiale" të hotelit Le Bristol. Suita e këtij hoteli ka një sipërfaqe prej 320 metrash katrorë dhe kushton 17 mijë Euro për një natë. /(e.s) albaniabet/


Category: LIGUE 1 | Views: 289 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]