Main » 2013 » Shkurt » 15 » Shënon gol dhe shkon puth nënën (VIDEO)
12:04:13
Shënon gol dhe shkon puth nënën (VIDEO)
Shënon gol dhe shkon puth nënën (VIDEO)
  • Foto nga AlbaniaBet

    Damian Diaz


Reklama Vodafon
EKUADOR – 15 Shkurt 2013   Damian Diaz, futbollisti i skuadrës ekuadoriane të Barcelonës, është autor i një goli shumë të bukur në ndeshjen e fundit të Copa Libertadores kundër skuadrës së Nacional. Edhe pse ishte disa metra larg zonës së rreptësisë dhe jo në një pozicion shumë të volitshëmDiaz nuk u mendua dy herë por goditi drejt portës kundërshtare duke e ndalur topin në këndin më të largët, aty ku as portieri nuk kishte çfarë të bënte. Por pjesa më e bukur qëndron te festimi i golit. Damian Diaz vrapoi pas porte ku qëndronte nëna e tij, të cilës i dhuroi një puthje live. Gjest shumë i bukur. /(e.s) albaniabet/


Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 290 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]