Main » 2013 » Janar » 17
Edhe ekipi i Kosoves me fanell Kuq e Zi
 • Foto nga AlbaniaBet

  Uniforma e Kosoves
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 317 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Enes Azizi, portieri 18-vjeçar te Fulham
 • Foto nga AlbaniaBet

  Enes Azizi
Category: PREMIER LIGA | Views: 385 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Kaçe, dilema Shqipëria apo Greqi
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ergys Kaçe
Category: KOMBETARJA | Views: 341 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Ribashkohet çifti Van Der Vaart
 • Foto nga AlbaniaBet

  Rafael Van Der Vaart dhe Sylvie
Category: GOSSIP | Views: 294 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

De Boer: Guardiola jo të njëjtin sukses si me Barçën
 • Foto nga AlbaniaBet

  Frank de Boer
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 262 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Veteranet te preferuarit e merkatos se Janarit
 • Foto nga AlbaniaBet

  Frank Lampard dhe Ashley Cole
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 353 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Pirlo: Ja "sekretet” e suksesit tim
 • Foto nga AlbaniaBet

  Andrea Pirlo
Category: SERIA A | Views: 252 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Messi: Vilanova shume ndryshe nga Guardiola
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lionel Messi
Category: LA LIGA | Views: 272 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Zanetti: Kupa, prioritet për Interin
 • Foto nga AlbaniaBet

  Javier Zanetti
Category: SERIA A | Views: 288 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Zyrtare :"Pep Guardiola me Bayern nga korriku"
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pep Guardiola
Category: BUNDESLIGA | Views: 280 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Histori dhe fakte nga Kampionati i pare dhe i vetem Mbarekombetar i Futbollit
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilusrtuese
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 398 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Trukimet me te preferuara se trafiku i droges
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilusrtuese
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 280 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (1)

Valdet Rama largohet nga skuadra e St. Gallenit
 • Foto nga AlbaniaBet

  Valdet Rama
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 311 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Ja ekipi ideal i UEFA-s
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ekipi i Uefa-s
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 312 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Koleksioni i shiritave te kapitenit John Terry
 • Foto nga AlbaniaBet

  Shiritat e John Terry
Category: PREMIER LIGA | Views: 268 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Kualifikohet me veshtiresi Arsenali ne FA CUP
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ekipi i Arsenalit duke festuar
Category: PREMIER LIGA | Views: 262 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Manchester United kualifikohet ne raundin e 4 te FA CUP
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ekipi i Manchester United
Category: PREMIER LIGA | Views: 293 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Malaga i merr barazimin Barcelones
 • Foto nga AlbaniaBet

  Fragment nga nje ndeshje e Barcelones
Category: LA LIGA | Views: 311 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Ndalet Chelsea, Southampton merr 1 pike
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ekipi i Chelsea
Category: PREMIER LIGA | Views: 296 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)

Kryeministri i jep pasaporten shqiptare Boksierit Nuri Seferi
 • Foto nga AlbaniaBet

  Kryeministri Sali Berisha dhe Boksieri Nuri Seferi
Category: BOKS | Views: 310 | Added by: albaniabet | Date: 17/01/2013 | Comments (0)