Main » 2013 » Shkurt » 21
Iniesta: Hakmerremi ne "Camp Nou"
 • Foto nga AlbaniaBet

  Andres Iniesta
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 466 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (0)

Claudia Romani, modelja me fanellen e Milan
 • Foto nga AlbaniaBet

  Claudia Romani
Category: GOSSIP | Views: 481 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (0)

Boateng dhe Muntari, dy Ganezet qe thyen Barcelonen
 • Foto nga AlbaniaBet

  Boateng dhe Muntari
Views: 422 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (1)

Balotelli e Robinho festojnë në tribunë (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Mario Balotelli
Category: SERIA A | Views: 399 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (0)

Barcelona bën autokritikë pas humbjes me Milanin
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pamje nga ndeshja Milan-Barcelona 2-0
Category: LA LIGA | Views: 467 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (1)

Del Piero firmos rinovimin me Sidney-n
 • Foto nga AlbaniaBet

  Alesandro Del Piero
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 393 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (0)

Alegri: E merituam fitoren
 • Foto nga AlbaniaBet

  Masimiliano Alegri
Category: SERIA A | Views: 449 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (0)

Pele: Neimar e ka mendjen të modeli i flokëve, jo te loja!
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pele dhe Neymar
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 373 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (0)

Shalke gati sa nuk pushtoj Stambollin (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Caste nga ndeshja
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 406 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (0)

Milan thyen Barcelonen (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Caste nga ndeshja
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 432 | Added by: albaniabet | Date: 21/02/2013 | Comments (0)