Main » 2013 » Shkurt » 21 » Balotelli e Robinho festojnë në tribunë (VIDEO)
10:45:46
Balotelli e Robinho festojnë në tribunë (VIDEO)
Balotelli e Robinho festojnë në tribunë (VIDEO)
  • Foto nga AlbaniaBet

    Mario Balotelli


Reklama Vodafon
Milan – 21 Shkurt 2013   Spektakël në fushë, spektakël edhe në tribuna: gjatë golit të Kevin Prince Boateng dhe Sulley Muntarit, Mario Balotellidhe Robinho kanë shpërthyer nga gëzimi në trubinën Vip të "San Siros", duke festuar si të ishin ultras të vërtetë. Bashkë me dy kuqezinjtë, të cilët nuk mund të ishin dje në fushë në sfidën me Barcelonën, ishte edhe e dashura e SuperMarios Fanny dhe disa shokë të futbollistëve. /(e.s) albaniabet/


Category: SERIA A | Views: 372 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]