Main » 2013 » Shkurt » 11
Basha, kuqezi me Norvegjine
 • Foto nga AlbaniaBet

  Migjen Basha
Category: KOMBETARJA | Views: 374 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Ramos: Duam që Bernabeu të ndizet
 • Foto nga AlbaniaBet

  Sergio Ramos
Category: LA LIGA | Views: 357 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Shaqiri normalisht në stërvitje
 • Foto nga AlbaniaBet

  Xherdan Shaqiri
Category: BUNDESLIGA | Views: 270 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Djali ne Camp Nou, Pique shenon
 • Foto nga AlbaniaBet

  Shakira me te birin Milan Pique Mebarak
Category: LA LIGA | Views: 398 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Cfare shkruante te kepucet e Balotellit?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Mario Balotelli
Category: SERIA A | Views: 404 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Ja lojtaret qe humben jeten "Tragjedinë e Mynihut" (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lojtaret qe humben jeten ne vitin 1958
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 310 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Real Madrid, rikuperohet Varane do të sfidojë Van Persie-n
 • Foto nga AlbaniaBet

  Mbrojtësi francez i Real Madrid Raphael Varanen
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 309 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Pike: Preferoj të fitojnë Mançester Junajtid!
 • Foto nga AlbaniaBet

  Zherard Pike
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 261 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Berisha shënon, por Del Piero fiton
 • Foto nga AlbaniaBet

  Besart Berisha
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 366 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Behrami, demtohet dhe ofendohet
 • Foto nga AlbaniaBet

  Valon Behrami
Category: SERIA A | Views: 368 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Interi fiton dhe i afrohet Champions (VIDEO)
 • Foto nga AlbaniaBet

  Milito dhe Kasanon
Category: SERIA A | Views: 359 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Murinjo: Real-Junajtid, ndeshja që e pret e gjithë bota!
 • Foto nga AlbaniaBet

  Joze Murinjo dhe Alex Ferguson
Category: LA LIGA | Views: 352 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Ferguson: Ronaldo është më i talentuar Zinedine Zidane
 • Foto nga AlbaniaBet

  Alex Ferguson dhe Cristiano Ronaldo
Category: PREMIER LIGA | Views: 358 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)

Shkelqimi dhe renia e Granit Xhaka
 • Foto nga AlbaniaBet

  Granit Xhaka
Category: BUNDESLIGA | Views: 361 | Added by: albaniabet | Date: 11/02/2013 | Comments (0)