Main » 2013 » Shkurt » 11 » Real Madrid, rikuperohet Varane do të sfidojë Van Persie-n
12:10:45
Real Madrid, rikuperohet Varane do të sfidojë Van Persie-n
Real Madrid, rikuperohet Varane do të sfidojë Van Persie-n
  • Foto nga AlbaniaBet

    Mbrojtësi francez i Real Madrid Raphael Varanen


Reklama Vodafon
Real Madrid – 11 Shkurt 2013   Jose Mourinho rigjen Raphael Varanen. Mbrojtësi-baby francez i Real Madrid ka kryer një stërvitje të rregullt ditën e dielë dhe do të jetë përkrah Sergio Ramos në supersfidën e "Santiago Bernabeu-t" (e mërkurë, ora 20.45) përballë Manchester United, e vlefshme për 1/8-at e Champions League. Varane, i cili kishte një problem në kofshën e djathtë, i pësuar në miqësoren Francë-Gjermani nuk ka mundur të zhvillojë ndeshjen e së shtunës përballë Sevillas në kampionat. /(e.s) albaniabet/


Category: KUPAT E EUROPES | Views: 248 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]