Main » 2013 » Shkurt » 11 » Djali ne Camp Nou, Pique shenon
12:28:08
Djali ne Camp Nou, Pique shenon
Djali ne Camp Nou, Pique shenon
  • Foto nga AlbaniaBet

    Shakira me te birin Milan Pique Mebarak


Reklama Vodafon
Milan – 11 Shkurt 2013   Milan Pique Mebarak, foshnja i sapolindur i Gerard Pique dhe Shakiras, ka qënë i pranishëm në "Camp Nou" për ndeshjen e La Ligas Barcelona-Getafe (6-1). Lajmi është konfirmuar edhe nga e ëma e foshnjës, këngëtarja kolumbiane nëpërmjet profilit të saj në Facebook. "Ndeshja e tij e parë në CampNou me një gol të babushit", shkruan Shakira në rrjetin social. /(e.s) albaniabet/


Category: LA LIGA | Views: 329 | Added by: albaniabet | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Login ]