Main » 2013 » Janar » 16
Gatusso i rekomandon Milanit shqiptarët në Zvicër!
 • Foto nga AlbaniaBet

  Gennaro Gatusso
Category: SERIA A | Views: 253 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

De Biasi pritet të ftojë Ilir Azemi për miqësoren me Gjeorgjinë
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ilir Azemi
Category: KOMBETARJA | Views: 320 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Presionet, Shnajder kërkon kohë
 • Foto nga AlbaniaBet

  Uesli Shnajder
Category: SERIA A | Views: 246 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Mourinho zihet me Ronaldon
 • Foto nga AlbaniaBet

  Jose Mourinho dhe Ronaldo
Category: LA LIGA | Views: 300 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Maradona kerkon te largohet pergjithmon nga futbolli
 • Foto nga AlbaniaBet

  Diego Armando Maradona
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 267 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Mediat Angleze: Milani kërkon Murinjon
 • Foto nga AlbaniaBet

  Jose Mourinho
Category: SERIA A | Views: 287 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Manchester United interesohet përsëri për Xhakën
 • Foto nga AlbaniaBet

  Granit Xhaka
Category: PREMIER LIGA | Views: 227 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Guardiola në Premier Liga?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pep Guardiola
Category: PREMIER LIGA | Views: 250 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Oliver Kahn: Gjermania fiton boterorit 2014
 • Foto nga AlbaniaBet

  Oliver Kahn
Category: BRAZIL 2014 | Views: 310 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Skandali i basteve ”Viruson” edhe Primera Divizion
 • Foto nga AlbaniaBet

  La liga
Category: LA LIGA | Views: 265 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Di Maria-Kaka, lamtumira Real Madrid
 • Foto nga AlbaniaBet

  Angel Di Maria dhe Rikardo Kaka
Category: LA LIGA | Views: 297 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Malaga huazohon Lucas Piazon
 • Foto nga AlbaniaBet

  Lucas Piazon
Category: LA LIGA | Views: 266 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Javier Hernandez zevendesues i Falcaos te Atletico
 • Foto nga AlbaniaBet

  Javier Hernandez
Category: LA LIGA | Views: 232 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Lampard: Chelsea kane rene. Standardet nuk jane si me pare
 • Foto nga AlbaniaBet

  Frank Lampard
Category: PREMIER LIGA | Views: 246 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Zeman: Lazio? Eshte me fat dhe eshte treguar e zonja
 • Foto nga AlbaniaBet

  Zdenek Zeman
Category: SERIA A | Views: 209 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Drejtori i Juventusit: Titulli jo i lehte, gara e fortë
 • Foto nga AlbaniaBet

  Drejtori i pergjithshem i Juventusit Giuseppe Marotta
Category: SERIA A | Views: 246 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Beckham dëshiron të kthehet prapë në Milano
 • Foto nga AlbaniaBet

  David Beckham
Category: SERIA A | Views: 302 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Fitoren e Realit, fitore e gjyqëtarve
 • Foto nga AlbaniaBet

  Momente te dyshimta te Real-it
Category: LA LIGA | Views: 253 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Mourinho: E ardhmja përseri në Premier League
 • Foto nga AlbaniaBet

  Jose Mourinho
Category: LA LIGA | Views: 295 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Tare në sulm për Xhaken
 • Foto nga AlbaniaBet

  Granit Xhaka
Category: SERIA A | Views: 277 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Bogdani përsëri te Reggina?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Erjon Bogdani
Category: SERIA A | Views: 273 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)

Xhemajli lodhet ne bankinë, kerkon largimin
 • Foto nga AlbaniaBet

  Blerim Xhemajli
Category: SERIA A | Views: 303 | Added by: albaniabet | Date: 16/01/2013 | Comments (0)