Main » 2013 » Janar » 11
Trukimi edhe te "Topi i Artë"?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Messi me Topin e Artë
Category: KUPAT E EUROPES | Views: 344 | Added by: albaniabet | Date: 11/01/2013 | Comments (0)

Ronaldo tifozëve: Mos e shani Mourinho
 • Foto nga AlbaniaBet

  Cristiano Ronaldo dhe Jose Mourinho
Category: LA LIGA | Views: 334 | Added by: albaniabet | Date: 11/01/2013 | Comments (0)

Ferguson, luan dopio shanc për Chelsea-n
 • Foto nga AlbaniaBet

  Frank Lampard dhe Ashley Cole
Category: PREMIER LIGA | Views: 408 | Added by: albaniabet | Date: 11/01/2013 | Comments (0)

Totti: Te Roma deri 40 vjeç
 • Foto nga AlbaniaBet

  Ekipi I Romes duke fesuar
Category: SERIA A | Views: 347 | Added by: albaniabet | Date: 11/01/2013 | Comments (0)

Milan, 30 milionë për Balotelli-n
 • Foto nga AlbaniaBet


  Mario Balotelli
Category: SERIA A | Views: 323 | Added by: albaniabet | Date: 11/01/2013 | Comments (0)

Babai i Cavanit: Reali, perfekt për të
 • Foto nga AlbaniaBet

  EdinsonCavani
Category: LA LIGA | Views: 363 | Added by: albaniabet | Date: 11/01/2013 | Comments (0)

"Çmendet" Chelsea, Super-oferta për Guardion
 • Foto nga AlbaniaBet

  Pep Guardiola
Category: PREMIER LIGA | Views: 365 | Added by: albaniabet | Date: 11/01/2013 | Comments (0)