Main » 2013 » Janar » 21
Frank Lampard te Milanin?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Frank Lampard
Category: SERIA A | Views: 335 | Added by: albaniabet | Date: 21/01/2013 | Comments (0)

Shnajder të Gallatasaraj, sot vizita mjekësore dhe firma
 • Foto nga AlbaniaBet

  Uesli Shnajder me fanellen e Gallatasarajit
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 325 | Added by: albaniabet | Date: 21/01/2013 | Comments (0)

Sepp Blatter: Sanksione te ashpra per fyerjet rraciste
 • Foto nga AlbaniaBet

  Presidenti i FIFA-së Sepp Blatter
Category: BRAZIL 2014 | Views: 346 | Added by: albaniabet | Date: 21/01/2013 | Comments (0)

Bogdani, nga stoli ne fushe i jep Sienes fitoren
 • Foto nga AlbaniaBet

  Sulmuesi i Kombetares shqiptare, Erjon Bogdani
Category: LEGJONARET | Views: 379 | Added by: albaniabet | Date: 21/01/2013 | Comments (0)

Braziliani Kate Fonekse te Luftetarit
 • Foto nga AlbaniaBet

  Foto ilustruese
Category: SUPERLIGA | Views: 329 | Added by: albaniabet | Date: 21/01/2013 | Comments (0)

Samir Ujkani shume i kerkuar ne merkaton e janarit
 • Foto nga AlbaniaBet

  Portieri i Palermos Samir Ujkani
Category: LEGJONARET | Views: 327 | Added by: albaniabet | Date: 21/01/2013 | Comments (0)

Ancelotti te Arsenal dhe Wenger te PSG ?
 • Foto nga AlbaniaBet

  Arsene Wenger dhe Carlo Ancelotti
Category: KAMPIONATE TE TJERA | Views: 359 | Added by: albaniabet | Date: 21/01/2013 | Comments (0)

Sadiku: Dua te fitoj serish "Kepucen e Arte”
 • Foto nga AlbaniaBet

  Armando Sadiku
Category: LEGJONARET | Views: 366 | Added by: albaniabet | Date: 21/01/2013 | Comments (0)

Celtic Glasgow kerkon Valmir Berishen
 • Foto nga AlbaniaBet

  Valmir Berisha
Category: LEGJONARET | Views: 407 | Added by: albaniabet | Date: 21/01/2013 | Comments (0)

Category: Tip s 1x2 Parashikime 1x2 | Views: 853 | Added by: albaniabet | Date: 21/01/2013 | Comments (0)